Kontakt

contact 876469 1280

OPTYK OPTIMA

Ul. Urbanowska 14 lok.2

60-647 Poznań

Tel: (61) 670 06 70

www.fabrykaoptyka.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek      10-18

Wtorek              10-18

Środa               10-18

Czwartek           10-18

Piatek                10-18

Sobota               10-14

 

Dojazd: Tramwajem linii: 9, 11 lub Pestką do przystanku Słowiańska, w lewo –

600 m ulicą Gen. Maczka do ul. Urbanowskiej

Autobusem linii : 64, 78, 82

Miejsca parkingowe (bezpłatne) w dół ulicy Urbanowskiej koło targowiska. 

 

UWAGA!!!

ZMIENILIŚMY NAZWĘ!! JESTEŚMY TERAZ FABRYKA OPTYKA :)

ODWIEDŹ NASZĄ NOWĄ STRONĘ WWW: WWW.FABRYKAOPTYKA.PL

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Optyk Optima dba także o politykę prywatności. Nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

Dane podane w formularzu na stronie www.optykoptima.pl nie są udostępniane podmiotom trzecim inaczej, niż za zgodą użytkownika. Są wykorzystywane jedynie w celu dokonania procesu obsługi zgłoszenia serwisowego.

Mogą one stanowić zbiór potencjalnych klientów, zarejestrowany przez Operatora Serwisu w rejestrze prowadzonym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

W przypadku naruszenia regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa lub gdy tego będą wymagały przepisy prawa możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

Serwis optykoptima.pl. może zapisać informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP). Dane, które zbierane są automatycznie mogą być wykorzystane do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, do zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych.

Optyk Optima korzysta również z plików cookies. Pliki cookies wykorzystywane są w następujących celach:

1. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

2. określania profilu użytkownika w celu wyświetlania mu dopasowanych materiałów w sieciach reklamowych, w szczególności sieci Google.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie (www.optykoptima.pl). W razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt.