W NASZYM SALONIE OFERUJEMY:

okularyOkulary jednoogniskowe, okulary progresywne z soczewkami obrabianymi cyfrowo w najnowszej technologii FREE FORM, okulary dwuogniskowe i pryzmatyczne. Ponadto oferujemy modne okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją, które zapewniają pełną ochronę oczu przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. Na życzenie Klienta mogą posiadać również moc optyczną.
                                        
 Dla osób używających okularów przez cały dzień czy też ze względu charakter pracy zawodowej oferujemy min. innowacyjne soczewki okularowe z powłoką OPTIFOG, które nie zachodzą parą. Pacjentom, którzy w każdej chwili muszą widzieć ostro na różne odległości proponujemy szkła progresywne z płynnym przejściem między mocą do dali i do bliży. W naszej ofercie znajdą Państwo również okulary z soczewkami fotochromowymi Transitions VII, które wyróżniają się zdolnością do prawie całkowitego rozjaśniania się w pomieszczeniach i szybką reakcja na promienie słoneczne. Dla kierowców oprócz sprawdzonych soczewek z powłokami antyrefleksyjnymi polecamy NOWOŚĆ Transitions XTRactive, który w słoneczne dni przyciemnią się za szybą samochodu.
Dla osób aktywnie spędzających wolny czas, sportowców oraz dzieci w swojej ofercie posiadamy w pełni bezpieczne soczewki okularowe wykonane z Trivexu, niezwykle lekkiego, elastycznego i odpornego na uderzenia materiału.

Biegaczom, narciarzom oraz osobą grającym w golfa proponujemy innowacyjne soczewki progresywne i jednoogniskowe dedykowane specjalnie dla nich.

Klientom spędzającym dużo czasu przed komputerem, którzy oczekują idealnej ostrości połączonej z jak najszerszym polem widzenia, bez konieczności częstej zmiany pozycji głowy możemy zaoferować:


- soczewki do bliży i odległości pośrednich zapewniające w zależności od specyfiki pracy wyraźne widzenie od 40 cm do 2 m, lub 4 m

- soczewki zapobiegające zmęczeniu oczu, dzięki zaawansowanej konstrukcji obniżają napięcie i zmęczenie mięśni oka wywołane zbyt długim skupieniem wzroku na bliży lub odległościach pośrednich. Przeznaczone dla osób miedzy 28 a 40 rokiem życia.

Naszym Klientom oferujemy modne oprawy korekcyjne producentów krajowych i zagranicznych: RAY BANLIW LEWANT, MEXX, RETRO, OWP, OXYS, BERGMAN, VOGUE, HUMPHREY'S, BAYER.  Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją i serwisem pogwarancyjnym.

                                                        Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.